Конелиано разгроми Германея в Сапарева баня Втора поредна домакинска загуба записа отбора на Германея Сапарева баня. Днес момчетата на старши треньорът Борис Кръстев бе разгромен от Конелиано Герман с 1:5. Срещата започна лошо за домакините, които инкасираха попадение още в 7-та минута. Тогава грешка в тима на Германея, доведе до попадение на Тодоров. В края на полувремето в 41-та минута Христо Спасов бе съборен в наказателното поле на домакините от вратаря Евгени Спасов и главния съдия Борислав Колев отсъди дузпа, която бе реализирана от Воденичаров. След почивката гостите продължиха да играят по-добре и в 64-та минута при една тяхна атака се получи неразбирателство между Мадолев и Спасов, които се сблъскаха и топката попадна в Христо Спасов, който покачи на 3:0 за Конелиано. В 66-та минута бившият играч на Марек Спас Спасов, покачи на 4:0. Кошмарът за домакините бе пълен в 88-та минута, когато Христо Спасов вкара пети гол. Все пак в 90-та минута резервата Георги Мирчев успя да отбележи почетно попадение за Германея, фиксирайки крайното 1:5. За Германея не игра бранителя Файк Тейров. Играча има херния и ще се подложи на хирургическа интервенция, което означава, че старши треньора Борис Кръстев няма да може да разчита на него до края на сезона.