В петата си контрола Германея завърши 1:1 с Рилски спортист. 4-нови идват в отбора Германея Сапарева баня изигра вчера петата си контрола от лятната подготовка. Момчетата на старши треньора Николай Николов завършиха наравно 1:1, като гости на Рилски спортист Самоков. Германея откри резултата в 67-та минута след центриране от пряк свободен удар на Ловков и добавка на Неделин Асенов. Домакините изравниха в 90-та минута. Германея игра без 8-от титулярите си, които отсъстваха по различни причини. Следващата контрола е в събота в Сапарева баня от 10:30 часа срещу Вихрен Сандански. Към отбора на Германея се присъединиха и 4-нови футболисти : Димитър Мавродиев от Сливнишки герой, Марио Ловков от Пирин ГД, Неделин Асенов от Сливнишки герой и Диего Арнесте от мексиканския Фут Бико.IMG_0945